Úvodní stránka.:. Vtipy.:. Fotogalerie

TADY SE POBAVÍŠ

všechny vtipy

Pán přijde do potravin a povídá: „Dobrý den, dejte mi jeden jujce.“ „Pane, máte jistě na mysli džus.“ „Aaah, ano, samozřejmě. A ještě kilo džablek.“

Proč šnek nemůže utíkat? Protože by mu vlály oči.

Povídá otec synovi: „Hochu, jsi už dospělý, měl bys svým rodičům začít trochu pomáhat!" „Tak jo. A co mám tedy dělat?" „No, mohl by sis ty alimenty konečně platit sám..."

o škole

Rozčiluje se učitelka: „Báro, čti! No tak, Báro... Tak ti teda dám poznámku do žákovské, Báro!“ „Ale já nejsem Bára, já jsem Jana!“

V hodině matematiky se ptá paní učitelka Pepíčka, kolik je dvě bez dvou. Pepíček přemýšlí, přemýšlí, ale nemůže na to přijít. Paní učitelka si však všimla, že má v tašce dvě jablíčka, a tak mu pomáhá: „Kolik jablíček máš dnes k svačině?“ „Prosím, dvě.“ „No, a když je obě sníš, co ti zbude?“ „Prosím, chleba s máslem.“

„Dobrý den, děti,“ zahajuje první vyučovací hodinu po zimních prázdninách učitelka. „Co si v novém roce přejete nejvíc?“ Ze zadní řady se ozve: „Sednout si.“

o sportu

Žokej prohrál derby a majitel koně mu vyčítá: "To jsi nemohl běžet rychleji?" "Nemohl. Pravidla přikazují, že musím zůstat na koni!"

„Představ si výborného prvoligového hráče, za kterého klub zaplatil jen dva miliony korun." „To není možné, kde?" „No nikde, ale jen si to představ."

Ferry, tys prý zaměnil box za šerm." „Musel jsem ze zdravotních důvodů." „Tys byl nemocný?" „Já ne, ale trenér říkal, že mu je špatně, když v ringu tak šermuji rukama."