Úvodní stránka     Vtipy     rozvrh     fotogalerie

Tady se zasměješ :D

Pepíček volá radostně na tatínka:Tati, já už umím psát! A co jsi napsal? To nevím, ještě neumím číst!

Ptá se máma Pepíčka: Proč krmíš slepice čokoládou? On na to odpoví: Aby mi snesly kindervajíčko!

Maminka: Pepíčku, proč tolik brečíš?Pepíček: Zdálo se mi, že naše škola shořela. Maminka: Uklidni se, Pepíčku, byl to jenom sen. Pepíček: A proč myslíš, že brečím?

Učitelka učí děti zlomky: Když sním polovinu dortu, co z toho budu mít? A na to Pepíček: Bolest břicha.

Pepíček přijde domů a řekne: Mami, představ si, že jsem dostal tři jedničky. No to jsi šikovný! Ale máš si to jen představit!

O hláškách

Neodkládej nic na zítra, odlož to na včera, to už se nikdy nevrátí.

Škola volá! Tak nezvedej telefon.

Tento rok nehubnu do plavek, tloustnu do kruhu.

O obchodech

Holčička s banánovou slupkou přijde do obchodu. Co si přeješ ?? Ptá se pan prodavač. Novou náplň!

Zákazník: Prosil bych jeden hamburgr. Číšník: S radostí. Zákazník: Ne, děkuji, stačí s kečupem a hořčí.

V obchodu: Tak Aničko, co bys si přála? Přála bych si čokoládu, ale maminka mě poslala koupit chleba.