VTIPY

Vtipy

tady zažiješ legraci

o škole

,,Pane učiteli,já si myslím,že si tu pětku nezassloužím!" ,,Já také ne, ale šestky nemáme."

,,Jak vysoká je našei škola?"Ptaá se paní učitelka. ,,Přesně 128 cm." Proč zrovna tolik Pepíčku?" ,,Protože jí někdy mám až po krk."

"Pepíčku, řekni dvě zájmena." "Kdo, já?" "Výborně, Pepíčku."

o zlodějích

Zloděj poučuje svého syna před odchodem do školy: "Nezáviď spolužákům, co doma mají, ale rychle se jich zeptej, kde bydlí."

Přijde myš k doktorovi s ponožkou na hlavě. Doktor říká: "Co se ti stalo, myšičko?" A myš odpoví: "Drž hubu, tohle je přepadení!"

Zloděj je ve zpovědnici a zároveň krade a zpovídá se. Krade farářovi hodinky. Říká: "Já kradu!" Farář říká: "Snad kradl jsem!" Zloděj: "Ukradl jsem hodinky!" Farář: "Tak je vrať!" Zloděj: "Tady je máte!" Farář: "Já je nechci. Vrať je majiteli." Zloděj: "Ale on je nechce!" Farář: "Tak si je nech!"

o zvířátkách

Zvířátka se v lese domlouvají, že pojedou na výlet. Lev velitel říká: "Nezapomeňte si vzít pití, svačinu a pláštěnku." Žába opakuje: "Nezapomeňte si vzít pití, svačinu a pláštěnku." Lev dodá: "A provázek." Žába opakuje: "A provázek." Lev se naštve a řekne: "A ta zelená obluda zůstane doma!!!" A žába: "Chudák krokodýl, tolik se těšil."

Kuře se prochází po kurníku s cigaretou v zobáku. Přijde k němu kohout: "Okamžitě to vyhoď, nebo to řeknu tvé mámě!" "Říkej si to komu chceš," ušklíbne se kuře, "já jsem z umělé líhně."

"Včera jsem musel utratit mého psa," říká kamarád příteli. "Byl vzteklej?" ptá se jeho přítel. "No nadšenej nebyl."