Vtipy na odreágování po dlouhém a náročném dni

Vtipy

Tady se můžeš pobavit tak neodcházej a začti se.

Zvířátka

Dinosauří mládě se ptá své maminky:"Mamí, až umřu půjdu také do nebe?" Maminka odpoví:"Né synku, do muzea."

Vidí kůň lézt krávu na strom a ptá se jí, co dělá. "jdu na jablka." "Ale krávo, vždyť lezeš na břízu." "To je jedno jablka mám s sebou"

Plazí se dva hadi, najednou se jeden z nich zastaví a ptá se druhého: „Hele jsme jedovatí?" „Ani nevím… Proč?" „Právě jsem se kousl do jazyka."

Jde krocan po ulici a vidí na ní placatého ježka. Krocan:,,Co se ti stalo, ježku ?" Ježek:,,To víš, chtěl jsem píchnout parní válec."

Dva šneci se potkají a jeden říká. Proč nemáš ulitu? Utekl jsem z domu.

Škola

„Tak jak dopadlo vysvědčení?" „Samé jedničky." „No to ses musel celý rok pilně učit, že?" „Celý rok ne, naučit se falšovat vysvědčení mi trvalo jen chvilku."

"No, jak se jmenovala žena, kvůli které se ve starém Řecku vedla slavná bitva?" ptá se učitelka. Heleny. "Nevím." "No přece jako ty!" "Cože? Kropáčková?!"

Na výletě šla celá třída přes lávku. "Pane učiteli, pane učiteli!" začal vykřikovat Milan. "Mlč," okřikl ho pedagog, "učili jsme se přece ve škole, že žák nemá mluvit, pokud není tázán!" "Tak se mě rychle zeptejte, pane učiteli," řekl pohotově Milan, "jeslti Eva Pytlíková náhodou nespadla do vody."

Hádanky

Víte co vznikne zkřížením hvězdáře z cukrářem? Orion-vaše čokoládová hvězda

Proč je měsíc tak bledý? Protože celou noc nespí.

Co dělá mrak, když ho něco svědí? Hledá mrak odrap.

Co udělá žirafa, když ji plivneš do tváře? Odkopne ti žebřík.