UMĚNÍ

Úvodní strana
Vtipy

CHceš se zasmát? Jsi tu správně.

O zvířátkách

"Prasátka, prasátka, proč pláčete? "Protože nám říkali, že naše maminka je svině!"

Zvířátka se v lese domlouvají, že pojedou na výlet. Lev velitel říká: "Nezapomeňte si vzít pití, svačinu a pláštěnku." Žába opakuje: "Nezapomeňte si vzít pití, svačinu a pláštěnku." Lev dodá: "A provázek." Žába opakuje: "A provázek." Lev se naštve a řekne: "A ta zelená obluda zůstane doma!!!" A žába: "Chudák krokodýl, tolik se těšil."

Co musíte udělat, když potkáte hladového medvěda v Tatrách? Nemusíte dělat nic, medvěd udělá všechno za vás.

O zlodějích

Přijde malý trpaslíček do Německa a říká: "Já jsem malý trpaslíček, mám lopatičku a kyblíček a přišel jsem k vám krást. Němec mu říká: "Běž do Francie, tam se krade víc než tady." Tak přišel do Francie a říká: "Já jsem malý trpaslíček, mám lopatičku a kyblíček a přišel jsem k vám krást. Francouz mu říká: "Běž do Česka, tam se krade nejvíc."Tak přijde do Česka a říká: "Já jsem malý trpaslíček, mám lopatičku a kde mám kyblíček?"

Zloděj poučuje svého syna před odchodem do školy: "Nezáviď spolužákům, co doma mají, ale rychle se jich zeptej, kde bydlí."

"Tak vy nám tedy tvrdíte, obžalovaný, že jste na žalobce hodil pouze rajčata. Potom mi tedy vysvětlete, jak přišel k té velikánské bouli?" "Ona byla ta rajčata v konzervě."