VTÍPKY KE KAFÍČKU

Vtipy

TADY JE SRANDOVNÍ STRÁNKA!

O zvířátkách

Povídají si dvě žáby a jedna říká: "Mě je špatně." A druhá na to: "Hmm jsi nějak zelená."

Na strom leze malá želvička. Na první větvi roztáhne ploutvičky a skočí. Uhodí se, ale nevzdává to a leze znova. Podruhé, potřetí, počtvrté... Z koruny stromu ji pozorují dva papoušci a jeden povídá: "Hele, neměli bychom tomu našemu mladému říct, že je adoptovaný?"

Mravenec jde ve sněhu a říká: "No teda ten sníh je tak vysokej!" A slon na to: "Mě to ani tak moc vysoko nepříjde."A mravenec řekne: "To se ti nedivím, když ti vyšlapávám cestu."

Pepíčku, řekni mi dva pády. Pád ze schodů a pád ze srázu.

Učitel: "Jak se vyhneme nemocem způsobeným kousnutím hmyzu?" Maruška: "Nebudeme kousat hmyz!"

Poznámka v žákovské knížce: Čáp s Vorlem létají po chodbě a Kohout je přitom honí.

Hádanky

Jak se smějou ufoni? Od ufa k ufu až se za talíře popadaj.

Víš jaký je rozdíl mezi rohlíkem a školou? Škola je otrava a rohlík je potrava.

Co vznikne spojením světlušky a stonožky? Lampiónový průvod.