Vtipy

Vtipy

Tady se můžeš pobavit :D

Vtipy o zvířátkách

Sedí dvě mouchy na hovně. Jedna si prdne a ta druhá povídá: " No fuj, zrovna u večeře."

Jde černoch po ulici s papouškem na rameni, proti němu jde školák a povídá: "Jé, ten je hezký, odkud ho máte?" "No přece z Afriky, tam jich je spousta," povídá papoušek.

Čech, Rus a Američan se vsadili, kdo vydrží nejdéle v krabici se žlutými mravenci. Jde Rus: 10, 20, 30 sekund. Vyleze celý poštípaný. Jde Američan: 40, 50, 1 minuta.Vyleze celý poštípaný. A nakonec jde Čech: 4, 5 hodin. Vyleze, ani jeden štípanec. Rus a Američan se ho ptají, jak to vydržel tak dlouho v té krabici. A Čech říká: "Ale, zabil jsem královnu a všichni šli na pohřeb!"

Vtipy o Pepíčkovi

Pepíček se vrátí domů ze školy. „Tak co jste se dnes naučili?“ ptá se ho maminka. „Učili jsme se psát,“ odpoví Pepíček. „Výborně a co jsi napsal?“ ptá se maminka. „Já nevím,“ povídá Pepíček, „ještě nás neučili číst.“

Pepíček z obýváku říká mamince, která peče v kuchyni cukroví: "Maminko, hoří nám stromeček." Maminka odpoví: "Pepíčku, neříká se hoří stromeček, ale svítí stromeček." Po 5 minutách se Pepíček ozve: "Maminko, už nám svítí i záclony."

Pan Oliva přistihne ve své zahradě Pepíčka, jak mu trhá třešně a začne řvát: "Počkej, já to řeknu tvému tatínkovi, až ho uvidím." "To klidně můžete," odvětí Pepíček, "je pár větví nade mnou!"

Vtipy o škole

Ptá se učitelka Pepíčka:"Pepíčku,kde leží Trója?" Pepíček odpoví: "Mezi dvójou a čtýrou."

Matka se vrátí z práce a na stole má lístek: "Vrátil jsem se ze školy dřív, protože mě hrozně bolela hlava a žaludek. Najedl jsem se, vzal prášek a šel hrát fotbal!"

Ve tři v noci zazvoní profesorovi telefon, ozve se tichý hlas: "Probudil jsem tě?" "Hmm, ano." "Tak to je dobře, protože já se ještě musím učit, ty h****e."