vtipy Zpět na seznam stránek

VTIPY

Zpět na úvodní stránku

Blondýny

U poštovní schránky se sejdou muž a blondýnka a blondýnka povídá: „Prosím vás, dovolte, abych tam hodila svůj dopis před tím vaším, jeho doručení velmi spěchá..."

Přijde blondýnka domů, v ruce drží psí hovínko a povídá manželovi: "Podívej, do čeho jsem málem šlápla."

Škola

Syn železničáře se vrátí první den zklamaně ze školy."Co se ti stalo?" ptá se ho otec."Ale říkali jste mi, že půjdu do první třídy a zatím jsou tam jen dřevěné sedadla!"

Poučuje učitel žáka:„Kolikrát ti mám Josefe, připomínat, že se neříká, že ptáci odlétají na zimu do homosexuálních krajin, ale do teplých krajin?"

"Proč sis dal do domácího sešitu mou fotografii?" diví se otec."Protože paní učitelka povídala, že by strašně ráda poznala toho chytráka, co mi pomáhá s úkoly."

Chuck Norris

Chuck Norris jednou spadl do jezera s toxickým odpadem. Jezero získalo zázračné schopnosti.

Nebyl Velký třesk, to jen Chuck Norris nakopl svůj první asteroid.

Podle Bible stvořil Bůh vesmír za šest dnů. Předtím Chuck Norris luskl prsty a stvořil Boha.