Zpět na úvodní stránku

Tady se můžeš zasmát :D

Vtipy o zvířátkách

Letí vrána po lese a křičí: "Krá krá. Narazí do stromu, chvíli tam leží, pak se zvedne a křičí: "Pi pi, chro chro, haf haf. Do p*dele, jak to bylo?"

Potká stará želva mladou a povídá: "Ahoj, kde máš krunýř?" A mladá na to: "Ale utekla jsem z domova."

Na louce se pasou krávy. Jedna zvedne hlavu a udělá: "Bůůů." A druhá na to: "No, teď jsem to chtěla říct."

Vtipy ze školy

Učitel se ptal studenta: „Opravdu ti tatínek nepomáhal s tím domácím úkolem?“ „Ne, opravdu ne, on ho dělal celej sám!“

Žák: "Pane učiteli, zapomněl jsem si žákovskou." Učitel: "To už je potřetí. Dej mi ji na stůl, napíšu ti do ní poznámku!"

Pětkař přijde domů a volá: „Mámo, táto, dostal jsem dvojku!” „No výborně, a z čeho?” „Z chování.”

Vtipy o policii

Potká policista babičku a povídá: "Paní, po přechodu" a babička odpoví: "Už dávno, panáčku, už dávno."

Zloděj přepadne banku. V ruce drží odjištěný granát. V tom se objeví policajt, vytáhne pistoli a zakřičí: "Odhoďte zbraň."