Chceš se dozvědět něco o morčeti? Koukni se sem

Zde se pobavíš

Vtipy o Pepíčkovi

"Pepíčku, řekni dvě zájmena!" "Kdo? Já?" "Výborně Pepíčku."

Pepíček: "Můj táta je fakt strašpytel!" Honzík: "Proč to?" Pepíček: "Pokaždé, když není mamka doma, spí u sousedky."

Ptá se otec syna: "Co to tam gumuješ, Pepíčku" "Pan učitel mi říkal, abych si co nejdříve opravil tu pětku!"

Vtipy o škole

Učitel napsal žákovi do žákovské: "Váš syn nic neumí!" Otec odpověděl: "Proto ho posílám do školy."

Ptá se učitel dějepisu: "Co víme o lidech, kteří žili ve starověku?" "Že už všichni umřeli."

Učitelka říká Pepovi: "Sedni si!" "Já sedím." "To mě nezajímá, že sedíš, prostě si sedni!"

Vtipy o policii

Policie: ťuk ťuk Já: Kdo tam? Policie: Policie! Já: Co chcete? Policie:Chceme si pouze promluvit Já:Kolik vás tam je? Policie: Dva. Já: Tak si povídejte spolu

Faráře, jedoucího na neosvětleném kole, zastaví večer policista: "Je mi líto, ale musím vás potrestat stokorunou. Nebojíte se takhle jezdit?" "Ne, se mnou jezdí Bůh!" "Cože, dva na jednom neosvětleném kole? Tak to bude za dvě stovky!"

Co je to 90-50-90? Jízda městem kolem dopravního policajta.