Zpět na úvodní stránku

Tady jsi na správném místě :-)

Vtipy o zvířátkách

Jde černoch po ulici s papouškem na rameni, proti němu jde školák a povídá: "Jé, ten je hezký, odkud ho máte?" "No přece z Afriky, tam jich je spousta," povídá papoušek.

Na dveře za chlivku zaklepe vlk a povída: "Kůzlatka, děťátka, otevřete! Já jsem vaše maminka, mlíčka jsem vám donesla!" A ze vnitř se ozve: "Jdi do prdele vlku. My jsme sirotci.."

Medvěd veze ježka na motorce. Medvěd zrychluje a ptá se ježka: "Nebojíš se?" "Nebojím," odpoví hrdinsky ježek. Na druhý den si to vymění a když se motorka řítí 150kilometrovou rychlostí, ptá se ježek medvěda: "Bojíš se?" "Nebojím," odpovídá medvěd. "Ale měl bys, protože já nedosáhnu na brzdy!"

Vtipy o Pepíčkovi

Učitelka se ve škole ptá: "Která země leží vedle USA" Přihlásí se Pepíček: "USB".

„Pepíčku, skloňuj slovo chléb." „Kdo, co? - Chléb." „S kým, s čím? - Se salámem." „Komu, čemu? - Mně."

V hodině zpěvu vyvolá paní učitelka Pepíčka, aby vyjmenoval bicí nástroje. Pepíček odpoví: "Tak to je rákoska, vařečka a řemen!"