Zpět na úvodní stránku

zasměj se :D

doktoři

Paní Jaroslava je na lékařské kontrole a doktor ji povídá: "Paní Jaroslavo, je to s vámi zdravotně velmi špatné, vypadá to na operaci žaludku." "Pane doktore, já operaci nechci, je to nebezpečné, co by si moje rodina beze mě počala! Není nějaká jiná možnost, pane doktore?" "Je, ale musíte jíst po dobu dvou měsíců jen zeleninu." Když paní Nováková odešla, ptá se sestřička doktora: " Opravdu bylo nutné, aby držela takovou dietu? Mně přišlo, že je zdravotně v pořádku." Doktor odpoví: "Taky že byla, ale ve frontě v obchodě s potravinami se předbíhat nemá."

Pacient: "Nemohu se rozhodnout mezi operací a smrtí." Doktor: "S trochou štěstí můžete mít oboje."

Doktor se ptá pacienta: "Kouříte?" "Ne." "Škoda, to vám budu muset zakázat něco jiného."

pepíček

Ve škole se Pepíček ptá Paní učítelky: Maté prsa? Ano mám, Pepíčku,mám. A proč je nenosíte?

Na hodině se ptá paní učitelka. Pepíčku jak bys dokázal že je země kulatá. Pepíček odpoví - nijak já to nikdy netvrdil.

Pepíček sedí v lavici a ptá se učitelky: "Máte prsa ?" a učitelka odpoví: "Jo mám." a Pepíček se ptá zase učitelky: "Tak proč je nenosíte ?

zvířátka

Jde maminka od kůzlátek do města a říká jim heslo: "Polib mi vemínko." Vlk to uslyší, a když maminka odejde na trh, vlk klepe na jejich dveře. Kůzlátka se ho ptají na heslo a vlk odpoví: "Polib mi vemínko." A kůzlátka na to: "Ty nám polib pr##l, my máme klíčovou dírku!"

Jde černoch po ulici s papouškem na rameni, proti němu jde školák a povídá: "Jé, ten je hezký, odkud ho máte?" "No přece z Afriky, tam jich je spousta," povídá papoušek.

Letí vrána po lese a křičí: "Krá krá. Narazí do stromu, chvíli tam leží, pak se zvedne a křičí: "Pi pi, chro chro, haf haf. Do p*dele, jak to bylo?"