Zpět na úvodní stránku

teď to příjde :D

o pepíčkovy

Pamatuj si Pepíčku, chytrý člověk má vždy pochybnosti, jen hlupák nepochybuje." "Tati, a jsi si tím jistý?" "Stoprocentně!"

Pepíček se ptá tatínka: Tatínku, ten počítač nám opravdu přinesl Ježíšek? Ano, proč se ptáš? Protože před našimi dveřmi stojí nějaký pán a chce třetí splátku!

Přijde Pepíček za rodiči a povídá: "Mami, tati, jsem velkej kluk a tak chci bydlet sám!" "Tak to je úžasné, že chceš být tak soběstačný. Máme velikou radost." Pepíček se šibalsky pousměje a pokračuje, "no, kufry už máte před barákem."

Chuck Noriss

Kalendář Chucka Norrise pokračuje z 31.března na 2.duben, protože z Chucka si nikdo apríl dělat nebude.

Chuck Norris vynalezl celé spektrum barev vyjma růžové. Tu vynalezl Justin Bieber

Chuck Norris udělá ze všeho hov**. MacGyver udělá z hov** bombu. Ale jen Láďa Hruška udělá z hov** chutnou pomazánku pro celou rodinu.

ve škole

Paní učitelka se ptá Pepíčka:"Pepíčku, co nám dává husa?" "Husa nám dává sádlo." "Správně, Pepíčku, a co nám ještě dává husa?" "Sádlo." "Pepíčku, to už si říkal. Tak co nám dává husa?" "Sádlo." "Ne, Pepíčku. Na čem spí tvoje maminka?" "Na rukách." "Dobře, Pepíčku, a na čem spí tvůj tatínek?" "Na novinách." "Dobře, Pepíčku, a na čem spíš ty?" "Na polštáři." "Správně, Pepíčku, a co je v polštáři?" "Peří." "Výborně, Pepíčku, tak co nám ještě dává husa?" "Sádlo." "Ne, ne, Pepíčku, pětka!" Naštvaný tatínek si přijde pro zlobivého syna a za trest ho dá velmi brzy spát. Zatímco Pepíček spí a tatínek si užívá pohodlí, se ozve po 10 minutách z pokoje Pepíčka: "Tati!" "Co je?" "Mohl bys my přinést sklenici vody?" "Ne!" Po dalších 10 minutách se ozve: "Tati." "Co je?" "Mohl bys my přinést sklenici vody?" "Ne! A jestli se na to zeptáš ještě jednou, tak ti dám na zadek! Po půl hodině se opět ozve: "Tati?" "Co je???" "Až mi půjdeš dát na zadek, mohl bys mi přinést sklenici vody?"

Pepíček má v žákovské knížce poznámku od paní učitelky: "Smrdí. Umýt!" Tatínek si ji přečte a odepíše: "Nečuchat! Učit!"

Paní učitelka zkouší žáka: "Hlavní město Ruska." Chlapeček: " Berlín." "Hlavní město Anglie." Chlapeček: "Berlín." "Hlavní město Francie." Chlapeček: "Berlín." "Výborně, Adolfe."