zpět na úvodní stránku

Zde se můžeš pobavit.

O Pepíčkovy

1. Učitelka se otočí a začne křičet: "Kdo se to pořád otáčí?" Pepíček odpoví: "Země!" Učitelka se naštve a řekne: "kdo to řekl" a pepíček: "Galileo Galilei!"

2. V hodině zpěvu vyvolá paní učitelka Pepíčka, aby vyjmenoval 3 bicí nástroje. Pepíček odpoví: "Tak to je rákoska, vařečka a řemen!"

3. Pepíček dostane od tety krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" Pepíček odpový:"Nevim." Maminka mu napový:"Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" Pepíček na to:"Neříkej, že je to všechno."

O škole

1. Svobodo, na vaší lavici je 7 much. Když zabijete jednu, kolik jich tam zbude? Svoboda odpový: Jedna, ta mrtvá. Ostatni uletí.

2. Tak co, Michale, jak dopadlo vysvědčení ?" Chce vědět maminka. Michal odpový:"To je přece vedlejší, hlavně že jsme zdraví."

3. Martínku, řekni mi dvě zájmena. "Kdo? Já?" "Výborně."

Černý humor

1. Víte proč má smrtka kosu? Protože neudělala řidičák na kombajn.

2. Domovnik boucha na dvere: "Pani Kousalova, vasi holcicku prejel parni valec!". "Jsem zrovna ve vane, podstrcte mi ji pode dvermi!"

3. Jdou dětičky minovým polem a rozhazují rukama! Některé i 30 metrů daleko.