Zpět na úvodní stránku

Vtipy pro každého

Vtipy o Pepíčkovi

Učitelka se ve škole ptá: "Která země leží vedle USA?" Přihlásí se Pepíček: "USB"

Pepíček má přinést podepsaný úkol. Přijde do školy a učitelka se ptá: "Pepíčku, proč to nemáš podepsané od rodičů?" "Moje rodiče přejel parní válec." "Tak ať ti to podepíše babička s dědečkem." Druhý den Pepíček znovu nemá podepsaný úkol a učitelka se zase ptá: "Proč to nemáš podepsané?" A Pepíček znovu odpoví : "Moji babičku i dědečka přejel parní válec." "Tak ať ti to podepíše teta se strýcem nebo někdo ze známých." Další den se to znova opakuje. "Budu hádat. Nemáš podepsaný úkol, protože tvé známé přejel parní válec,že? " "Ano, prosím, to přejel." Učitelka se zamyslí : "Ale Pepíčku, teď jsi sirotek ,co budeš dělat?" A Pepíček odpoví: "Budu dál jezdit parním válcem!"

Pepíček vidí babičku jak jede na kole a ptá se: Babi, kam jedeš? Na hřbitov. A kdo přiveze zpátky kolo?

Vtipy o blondýnkách

Blondýnka se koupe a volá na kolegyni: „Přines mi šampon!" „Vždyť jich máš v koupelně spoustu." „Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila!"

Přijde blondýnka na čerpací stanici a s pláčem se ptá obsluhy: „Prosím vás, já jsem si zabouchla v autě klíčky, nevím, co dělat, mohl byste mi pomoci?“ Pumpař jí poradí jak vyháčkovat zámek i drátek jí půjčí. Slečna poděkuje a odejde. Za chvíli přijde další zákazník a může se umlátit smíchy. Pumpař se ptá, co že tak zábavného viděl. Ten mu povídá: „Víte, venku stojí u auta blondýnka a drátkem se snaží vyháčkovat zámek od auta.“ Pumpař na to: „A co je na tom k smíchu, sám jsem jí to poradil.“ Chlap odpoví: „Jen to, že v autě sedí druhá a říká: Ještě trošku do leva, ještě trošku do leva…“

Proč Bůh stvořil blondýnu ? Ovce vám pivo z lednice nepřinese! A proč Bůh stvořil brunetku? Blondýnka vám ho taky nepřinese!

Vtipy o škole

„Tak jak dopadlo vysvědčení?" „Samé jedničky." „No to ses musel celý rok pilně učit, že?" „Celý rok ne, naučit se falšovat vysvědčení mi trvalo jen chvilku."

Profesor se ptá studenta: ,,Co nejvíc způsobuje pocení u člověka?" Student odpoví: ,,Vaše otázky."

Učitel se ptá: „Jak dlouho trvá, než sluneční paprsek doletí k Zemi?" 1. žák odpovídá: „Hodně dlouho, protože než doletí zchladne." 2. žák odpovídá: „Ani vteřinu, protože na Zemi je teplo pořád. 3. žák odpovídá: „Přes den slunce nesvítí, ale v noci to trvá dvanáct hodin, protože v noci je tma a světlo je až přes den."