Zpět na úvodní stránku

Vtipy

O škole

-Paní učitelka se zeptá Aničky: "Co nám dává slepice?" "Vajíčka.""Co nám dává kráva, Pepíčku?""Domácí úkoly.

-Kolik je potřeba učitelů na výměnu žárovky? Žádný. Zavolají si na to žáky.

-"Pane učiteli, já si myslím, že si tu pětku nezasloužím!""Já také, ale šestky nemáme!"

O blondýnkách

-Víte, jak se pozná přírodní blondýnka již ve škole? Když paní učitelka smaže tabuli a ona vygumuje sešit

-Víte proč má blondýnka na břiše brýle?Protože zjistila, že má slepé střevo.

-NASA si vybere pro let na Měsíc blondýnku a prase. Už jsou oba v raketě a každý dostane obálku s instrukcemi. Prase si otevírá svoji obálku, blondýnka se mu dívá přes rameno a říká si pro sebe: "No doufám, že tam nebudu mít to co to prase,,to bych nezvládla."Blondýnka si otevře svoji obálku a v ní je napsáno: KRM PRASE A HLAVNĚ NA NIC NESAHEJ.

Ostatní

-Facebook,google a wikipedie se hádají, kdo je lepší. Facebook řekne: "Na mně se každý může spřátelit." Google řekne: "Na mně se všechno najde a vyhledá." Wikipedie řekne: "Na mně se vše každý dozví do podrobností." Nakonec do toho hádání nastoupí elektřina: "Zklidněte se, zklidněte se."

-Co vznikne spojením světlušky a stonožky? Lampiónový průvod.

-Je holka s klukem na rande a kluk říká: "No já nekouřím, nepiju a nemluvím sprostě." "A od čeho máš spálené obočí?" Ptá se kluk. "Ale, to mi spadla zas*aná cigareta do vodky..."