zpět na seznam stránek

Náš mazlíček

AHOJ.Vítám Vás na své cvičné školní stránce. Příblížím Vám zde naši kočičku a to jak dlouho ji máme, co papá, čím je zajímavá a třeba nějakou zajímavou historku:D. Jmenuje se Míca a je celá bílá. Máme ji už přibližně 13 let! Je to takový náš rodinný mazlík.

Mícu dostala moje sestra (splnil se jí veliký sen) ke svým pátým narozeninám tedy asi roku 1999. Mici je tedy o trochu starší než já :). tehdy to bylo jen takové malé, bílé a umňoukané nic. Jak čas plynul tak se z toho malého nemotorného klubíčka vyklubala krásná kočičí slečna a stěhovala se z poličky v ložnici rodičů do prádelny a dostala svůj první krásný, červený a kostičkvyný pelíšek:).

    Vlevo na fotce je Míca a její oblíbené místečko-okno s výhledem na zahradu.

    Micka měla vždy silnou imunitu, takže ani nebylo třeba. Teď ale když už je starší jezdíme buď k paní Kozojedový ale nedávno jsme byli u pana jaroslava Vašíčka který je také super :D

    ČÍM A JAK JI KRMÍME: Míca je krmena 3x denně, protože je to už starší kočka, jí tedy spíš ménně ale za to častěji. Vždy jsme ji krmili pouze konzervami Kit kat ale nedávno jsme přešli na kapsičky (takové pytlíčky naplněné kousky masa, přičemž jeden představuje 1 porci)
    Míca byla velmi roztomilé koťátko:). Zde v naší staré kuchyni.

Míca měla koťátka pouze jednou (bohužel), poté ji rodiče nechali uveterináře vykastrovat.. Ale myslím že kdyby to neudělali a Mici by měla koťata každý rok,a to by jí určitě ubralo na zdraví..Koťátek se jí tenkrát narodilo myslím šest všechna byla bílá až na jednoho zrzečka :)..A ten se stal sestřiným oblíbencem :). Nadešel jeho čas a přišli si pro něj noví majitelé.Ona se s ním samozřejmě nechtěla odloučit a tak se s ním schovala do sklípku ze zavařeninami do jedné police :D bylo jí tenkrát asi jen šest let a tak brzy zase vylezla a zrzeček mohl jít do nového domova :).. Já jsem se v té době teprve narodila :D takže jsem je bohužel nezažila..

    Tady je fotka Micinky a její jeden z prvních výletů do zahrady s červeným postrojkem. Dnes už samozřejmě běhá na volno jak se jí zachce. :D
    Míca jako koťe v košíku :D

        Tady se můžete podívat, že i kočku jde naučit aportovat..P.S To není Míca :D

vtipy zde