Zpět na seznam stránek

Naši domácí mazlíčci

Celkem mám 3 kočky (Když nepočítam jedno naše koťátko, které budeme dávat babičce) :D

Tak to je moc!!!Já u toho brečela smíchy :D :D :D

       Moje Bodienka

Ahoj! MOje kočka je mainská mývalí kočka. Narodila se roku 2011 o velkých prázdninách mému kocourovy Šemíkovi a kočce mojí sestry Mášence. Bodienka žije venku se svým synem Bodienkem a Mášou. Máša je naučila skákat na okno (alspoň Bodieku, Bodie ještě malej a tak vysoko neviskočí). Takže když příjdu domů, naše kočičky sedí na okně :) . Teď sem zjistila že bodienka je březí (to znamná že bude mít koťátka). Už se na ně strašně těším, je teď strašně tlustá a když jí položíte ruku na břicho a chvíli jí tam necháte ucítíte je jak kopou je to super :D.

Můj Bodiek

Ahoj! Můj kocou Bodiek je také mainská mývalí kočka :). Jestli jste četli prví článek, dověděli jste se, že Bodiek je syn Bodienky a vnuk Mášenky. Bodiek je trochu plachý a pořád chodí za Bodienkou od ní se nikam nehne, má jí moc rád, ale Bodienku to trochu asi štve že jí pořád otravuje (proto se taky docela často perou). Narodil se loni o velkých prázdninách. Měl 2 sestry a 2 bráchy :) = Jedinej koho z těhlech 4 sme stili pojmenovat byl Bártík. Ostatní jeho sourozenci zmizeli a Bárt nakonec taky (měla jsem ho moc ráda). Mamka řekla že to nevadí, že si mohu vzít Bodieka. Napřed sem ho neměla ráda ale teď sme velcí kamarádi :).

Náš Šemík

Čus! Víte Šemíka sme našli jednou když sme jeli s kamarádkou na bruslích. Prostě jsme jeli a u Triobaru (když hho zrovna opravovali nebo dávali novou fasádu to nevim) najednou sem se trochu rozjela a kamarádka na mě křikla ať zastavim, tak sem se zastavila a otočila sem se na ní, u jejích nohou se hýbala malá chlupatá kopčička. Vzali jse jí a přemýšleli čí by mohla být, ale nikdo nás nenapadl. Tak sme se domluvili že se bude jmenovat Tlapka (poznali jsme že je to koucourek) a bude u kamarádky a já ho budu chodit navštěvovat. Trochu nám to ale zamotala kamarádky rodina, kocourek u nich zůstat nemohl. Když sme se tedy šli zeptat k nám potkali jsme u branky kamarádčinu sestru a ta nám řekla že by mu víc slušelo kdyby se jmenoval Šemík tak od té doby sme mu prostě říkali Šemík, nebo taky ve skratce Šimi. U nás mě táta poslal za mámou ať to vyřešim s ní, no tak sem šla a řekla to mamce (trochu sem k tomu dodala že to táta dovolil) A mamka řekla že si ho necháme ale jenom do tý doby než se najde jeho majitel. Majitele sme už ale nenašli takže nám naštěstí zůstal.

TADY JE NĚCO O JEJICH RASE

Moje kočky jsou MAJSKÉ MÝVALÝ. Tyto kočky pochází ze Severní Ameriky sedláci je chovali jako kočky pracovní, jejich prácí bylo chytat myši a krysy. Tyto kočky byli ale velice krásné a brzy upoutaly pozornost chovatelů......

VÍCE věcí se dozvíte tady na těchto stránkách

Tady se můžete zasmát.