Zpět na hlavní stránku

Tady zemřeš smíchy :DO pepíčkovi

O Vánocích říká maminka Pepíčkovi: "Pepíčku, zapal vánoční stromeček." Za chvíli přijde Pepíček a říká: "a svíčky taky?"

Paní učitelka se ptá: „Kde je největší jezero?” Pepíček se hlásí, ale paní učitelka ho raději nechce vyvolat. Když se ale z dětí nikdo nehlásí, tak ho přece vyvolá. A Pepíček řekne: „Pode mnou!”

Maminka k synovi: „Pepíčku, proč táhneš do ložnice ten kýbl s vodou?” „Protože tatínek chce ráno vzbudit, ale potichu!”

O blondýnkách

Vystoupí dvě blondýnky z auta a zabouchnou si vevnitř klíč. Jedna se zkouší dostat dovnitř pilníkem a druhá rukama. Vtom začne hřmít a jedna říká: "Ježiši Jano, začíná pršet a my jsme nezatáhly střechu!"

Potkají se dvě blondýnky a jedna zavzpomíná: „Pamatuješ, jak vypli proud a musela jsem hodinu stát ve výtahu?” „Jo, a já to měla ještě horší. Musela jsem stát na jezdících schodech!”

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?". Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

o doktorech

Pacient u lékaře: pane doktore, poslední dobou si nic nepamatuji. A od kdy to pozorujete? A co?

Lékař k pacientovi: „Mám pro vás trochu špatnou zprávu. Bojím se, že už nebudete moci pracovat.” „S tím si nelamte hlavu, doktore. A teď mi řekněte tu špatnou zprávu.”

Petr se ptá dědečka: „Proč si chirurgové zahalují obličeje?” „Aby je nikdo nepoznal, kdyby se operace nepovedla!”