Zpět na seznam stránek

Trocha smíchu tě nezabije...

Farma Branná .:. Vtipy

Random vtipy

Šli tři a prostřední upad. (Vtip je v tom, že prostřední je de*** a padá.)

Víte jaký je rozdíl mezi ježkem a skálou? Skála je veliká a ježkovi to nevadí.

Jeli dva medvědi na kole, jeden zatočí doprava a druhýmu to nevadí.

Zvířata

Na dveře zaklepe vlk a povídá:"Kůzlátka, děťátka, otevřete! Ja jsem vaše maminka, mlíčka jsem vám donesla!" A zevnitř se ozve: "Di doprd*** vlku. My jsme sirotci..."

Jde zajíc po vlaku a vejde do prvního kupé a povídá:"Je tu nějakej frajer?" Nikdo se nehlásí, tak zajíc povídá: "Každej mi dá korunu!" Jde do druhého kupé a povídá: "Je tu nějakej frajer?" Nikdo se nehlásí, tak zajíc povídá: "Každej mi dáte korunu!" Vejde do třetího kupé a povídá: "Je tu nějakej frajer?" Ozve se chlap v rohu: "Já!" zajíc povídá: "Frajer to má za bůra, ostatní po koruně!"

Víte na kolik kroků dáte slona do lednice? Na tři: 1) otevřít lednici 2) dát tam slona 3) zavřít lednici Víte na kolik kroků dáte do lednice žirafu? Na čtyři: 1) otevří lednici 2) vyndat slona 3) dát tam žirafu 4) zavřít lednici Je sněm všech zvířat. Víte kdo nepřijde? Žirafa, je v lednici.

Medvěd se rozhodne emigrovat do Německa. Šlape si to takhle k hranicím a potká zajíce. Zajíc se ho ptá, kam jde. Medvěd mu odvětí, že do Německa. Zajíc: "Vem mě s sebou." Tak si ho mevěd strčí do kapsy. Přijde k hranicím a tam se ho celník ptá, kam jde. Medvěd říká: "Ale, jdu za kámošem do Německa." Celník si ho prohlíží a ptá se: "Co to máte tady v kapse?" Medvěd se plácne přes kapsu a povídá: "Tady? Ale, tady mám jenom fotku zajíce."

Lordi

"Jean, nachystejte mi kulovnici, půjdeme na ryby." "Ale pane, neměli bychom si vzít raději udici?" "A vy si myslíte, Jean, že když budu vyhrožovat rybáři udicí, že mi nějakou rybu dá?"

"Jean, pamatujete, jak jsme byli před třiceti lety v Africe?" "Lituji sire, ale to byl ještě můj předchůdce. "Ale ne, Jean, byl jste to určitě vy. Vzpomeňte si přece jak vás tam sežral ten lev!"

"Jeane, prší před hlavní vchodem?" "Ano pane." "Tak pojedeme vedlejším."