Nejlepší vtipy ve vašem okolí!

O policistech

Přijede policie oznámit rodině, že jejich příbuznou přejelo auto. všichni jsou zdrceni zprávou a začnou brečet. V tom jeden z policictů zakřičí: "Apríl, byl to traktor."

Policajt se rozhodl, že si vánočního kapra uloví sám. Proto si vzal rybářské náčiní také sekeru na vysekáváni díry v ledu. Přijde na led a začne sekat. Vtom k němu přistoupí muž a začne nadávat: "Okamžitě vypadněte!" Policajt se otočí a povídá: "Jakým právem mě vyhazujete?" Muž odpoví: "Právem správce zimního stadiónu."

Vyšetřovatel se ptá postiženého: "Tvrdíte, že vás odpůrce při rvačce napadl holí a zranil. Proč jste se nebránil?" "Nemohl jsem, když jsem měl v náručí jeho manželku."

Pepíček je v parku a jezdí na kole. Volá na maminku: "Já jezdím bez ruuukkoouuu." Po chvilce volá znovu: "Mami, já jezdím bez žžžuuubbbůůů."

Maminka Pepíčkovi: "Zase si na tebe stěžovala učitelka." Pepíček: "Co pro ti mně pořád má! Vždyť už jsem ve škole týden nebyl!!!"

Pan Oliva přistihne ve své zahradě Pepíčka, jak mu trhá třešně a začne řvát: "Počkej, já to řeknu tvému tatínkovi, až ho uvidím." "To klidně můžete," odvětí Pepíček, "je pár větví nade mnou!"

O škole

Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, v jedné ruce mám osm lahví vína a v druhé taky, co tedy mám?" Pepíček odpoví: "Problémy z pitím, paní učitelko."

Syn železničáře se vrátí první den zklamaně ze školy. "Co se ti stalo?" ptá se ho otec. "Ale říkali jste mi, že půjdu do první třídy a zatím jsou tam jen dřevěné sedadla!"

Maminka: "Jak se Ti líbil první den ve škole?" Dcera: "Co, první? To tam budu muset jít znovu?"

Zpět na úvodní stránku