MAYA

Zpět na úvodní stránku

Zasměj se! :-)

Blondýnky

• Říká brunetka blondýnce: "To bylo včera hrozné, když vypadl ten proud, co? Já strávila dvě hodiny ve výtahu." A blondýnka na to: "To nic není, já jsem včera při výpadku proudu trčela pět hodin na jezdících schodech."

• Víte, proč blondýna otvírá jogurt v obchodě? Protože tam je napsáno: ZDE OTEVŘÍT.

• Víte proč blondýnka sedí na topení? Spaluje tuky.

• O Pepíčkovi

• Pepíček se pta maminky: "Maminko, můžu se dívat na televizi?" Maminka: "Ano, Pepičku, ale nezapínej ji."

• Pepíček jde za tatínkem a ptá se: "Tatí, umíš psát potmě?". A tatínek odpoví: "No nevím, ale zkusím to. Co potřebuješ napsat?" Pepíček: "Potřebuji, abys mi podepsal Žákovskou."

• Pepíček ve škole zlobil a paní učitelka mu napsala poznámku: "Váš syn dnes ve škole moc zlobil." Tatínek jí odpověděl: "Váš žák nesnědl k večeři maso."
  • Zvířátka

• "Říkal jste mi, že ten pes člověku nic neprovede a on mi roztrhal kalhoty!" "A copak jsou kalhoty člověk?"

• Slepice: "Nejsem nesnášenlivá, ale to věčné snášení prostě nesnáším."

• Pane fořt, je ten váš pes čistotný? A jak! Ten kdyby vás chtěl kousnout, tak si nejdříve skočí domů vyčistit zuby.