Zpět na seznam stránek

Tady se můžete zasmát

Fergie

Will.i.am

Taboo

Apl.de.ap

...Moje oblíbená skoupina je Black Eyed Peas...

Členové jsou:

The Black Eyed Peas je populární americká hiphopová skupina z Los Angeles. Současnými členy kapely jsou Will.i.am, Apl.de.ap, Taboo a Fergie. Původně se ale kapela skládala pouze ze tří členů. Fergie se k Black Eyed Peas přidala až v roce 2003.

The E.N.D. (zkráceně pro The Energy Never Dies) je páté studiové album americké hip hopové skupiny Black Eyed Peas. U nás se dostalo na pulty prodejen 9. června 2009. Do prodeje se také dostala Deluxe verze, která obsahuje navíc čtyři nové písně a šest předělávek starších písní.

The Black Eyed Peas je populární americká hiphopová skupina z Los Angeles. Začátku devadesátých let, kdy se will.i.am a apl.de.ap potkali na střední škole a působili spolu v breakdancingové formaci Tribal Nation. O pár let později k sobě přibrali nového člena, MC a tanečníka Taboo. V této sestavě natočili dvě alba - první Behind The Front v roce 1998 a o dva roky později Bridging The Gap. Obě alba byla přijata velice kladně zejména kritikou, ale výraznější prodejní úspěchy se dostavily až v roce 2003 s angažováním krásné a sexy zpěvačky a tanečnice Fergie (celým jménem Stacy Ann Ferguson) a vydáním funkovo-hiphopovo-tanečně-popového alba Elephunk. Alba Elephunk se prodalo celosvětově přes 7 miliónů kopií a v České republice i na Slovensku je platinové. Také bylo nominováno na čtyři ceny Grammy a jednu sošku si kapela nakonec domů odnesla. Čtyři obrovské hity z alba (vzpomeňte si na Where Is The Love?, Shut Up, Hey Mama a Let´s Get It Started) etablovaly The Black Eyed Peas jako jednu ze zásadních kapel mladých posluchačů na celém světě V květnu 2005 vydali The Black Eyed Peas album Monkey Business, které bylo opět nabité hity k prasknutí (Don´t Phunk With My Heart, My Humps atd) a odneslo si nejedno ocenění. V Čechách i na Slovensku bylo album několikanásobně platinové. Na albu se objevili hvězdní hosté - od Justina Timberlaka, přes kmotra soulu Jamese Browna po samotného Stinga 8. června 2009 vychází nové, již páté studiové album The E.N.D. ("The Energy Never Dies") a již první singl Boom Boom Pow dokazuje, že Black Eyed Peas jsou ověřenými hitmakery a okupuje tak první místa hitparád po celém světě