Zpět na seznam stránek"

Úvodní stránka - Vtipy - Rozvrh - Fotogalerie

OBLÍBENÉ VTIPY

1. Pepíček se pta maminky: "Maminko, můžu se dívat na televizi?" Maminka: "Ano, Pepičku, ale nezapínej ji."

2. Ptá se paní učitelka Pepíčka: "On už ti otec nepomáhá s úkoly?" "Ne, po poslední pětce se zhroutil!"

3. Sousedka. "Kam jdeš, Pepíčku? Do školy?" Pepíček: "Jo, učitelce na nervy."

1. „Dokud nenapíšeš úkoly, nedostaneš večeři." „A co je k večeři?

2. „Ví někdo z vás, kde leží Kuba?" táže se učitel. „Prosím, v posteli s angínou!", odpověděla snaživá žačka

3. Paní učitelka dá žákovi za trest napsat tisíc slov. Druhý den paní učitelka chce po žákovi úkol ukázat. Když otevře sešit, vidí napsané pouze "Raffaello, více než tisíc slov."

O Chuckovi Norrissovi

1. Chuck Norris se dokáže tak rychle probudit, že přistihne sám sebe jak spí.

2. Kalendář Chuck Norrise po 31. březnu pokračuje přímo na 2. duben, protože z Chucka si nikdo apríl dělat nebude.

3. Chucka Norrise uštkla kobra královská. Po 5 dnech strašlivých bolestí ta kobra zemřela.