Úvodní stránka:::Vtipy:::Rozvrh:::Fotogalerie

VTIPY

O blondýnkách

Blondýnka jede instruktorem autoškoly. Ten náhle volá: „Objet!" Ale slečna říká: „Ale já ještě nemám hlad..."

Přijde blondýnka do trafiky: „Prosila bych desetikorunovou známku. Kolik budu platit?"

Jak zaměstnáte blondýnku? Napište na dvě strany papíru "Prosím, otoč!"

Maminka Pepíčkovi: "Zase si na tebe stěžovala učitelka." Pepíček: "Co pro ti mně pořád má! Vždyť už jsem ve škole týden nebyl!!!"

Přijde Pepíček do ztrát a nálezů: "Prosím vás, mohl bych u vás ztratit housle?"

Pepíček oznamuje otci: "Pan učitel ti vzkazuje, že mi nemáš pomáhat s úkoly. Úplně prý stačí chyby, které nadělám sám!"

Černý humor

"To byl hrozný pohřeb," pravila znechuceně snacha "ještě že se toho dědeček nedožil!"

Na dole došlo k závalu. Přijeli záchranáři, sfárali dolů a jeden volá: "Hej, jestli žijete, zaťukejte dvakrát, jestli ne, tak jenom jednou!"

"Můžete mi dát na kremaci slevu?" "Mohu, ale to už bude spíše jen takové grilování..."