POTÁPĚNÍ

Potápění ::: Vtipy ::: Rozvrh ::: Fotogalerie

Chceš se pobavit?

O Blondýnkách

Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé:"Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám.""Tak jo. Pět?"

Proč blondýnka vyhazuje hodinky do vzduchu? Aby viděla jak ten čas letí.

Co dělá sedmnáct blondýnek před kinem?Čekají, až přijde ještě jedna, protože film je přístupný až od osmnácti.

"Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole?""Vy jste říkala že kdo nebude mít domácí úkol tak ať se tady ani neukazuje."

Přijde malý Pepíček domů z fotbalu a povídá:"Tatíí dal jsem dva góly!""A jak to dopadlo?""1:1"

Pepíček byl první den ve škole. Další den ráno ho matka budí: "Pepíčku, vstávej, musíš jít do školy!" - "Cože? Ještě jednou?"

O Cestování

Průvodčí: „Pane, to je ale dětská jízdenka...!!!“Pán: „Tady aspoň vidíte, jaké mají ty vaše vlaky veliké zpoždění!!“

Na pláži:„Aničko, proč se bráška tolik vzteká?“„Protože si postavil hrad z písku a zjistil, že si ho nemůže vzít domů.“

Jsou dva balónky na poušti a jeden říká: „Hele, kaktussssss.“Druhý odpovídá: „Kde ho vidíšššššš?“