Úvodní stránka     Vtipy     Rozvrh     Fotogalerie

OBLÍBENÉ VTIPY

O blondýnkách

1. Na pláži sedí dvě dívky. Zafouká vítr a černovláska praví: „Mám plnou hlavu písku!" Druhá s hřívou na blond říká: „To já ho mám jenom ve vlasech..."

2. Přijde blondýnka do trafiky: „Prosila bych desetikorunovou známku. Kolik budu platit?"

3. Vlak vjel do tunelu a slečna povídá: „Jéje, ten je dlouhý, ten tunel!" „To bude asi tím, že sedíme v posledním vagóně," povídala blondýnka, co jela s ní.

1. „Jak tě mám, Pepíčku, ostříhat?" „Jako dědečka, s tím prázdným kolečkem uprostřed."

2. "Dobrý den paní učitelko, Pepíček nemůže přijít do školy je hrozně nemocný." "V pořádku a kdo volá?" "Můj táta."

3. "Dobrý den paní učitelko, Pepíček nemůže přijít do školy je hrozně nemocný." "V pořádku a kdo volá?" "Můj táta."

O zvířatech

1. Zvířátka mají důležitou schůzku. Když je skoro u konce vejde do dveří rozčilená stonožka a zařve: "Který blbec dal na dveře ceduli - Prosím před vstupem si očistěte boty?"

2. V rodině se narodila čtyřčata. Kolem jejich postýlek jde kočka a povídá si pod fousy: "To jsem teda zvědavá, kolik jich utopí."

3. V bytě zvoní telefon. Přijde k němu pes a zvedne sluchátko: "Haf." "Halo." "Haf." "Halooo! Nerozumím vám! Hláskujte mi to prosim." "Hubert, Anna, Filip, ty blbče!"