Vtipy

Úvodní stránka     Rozvrh     Fotogalerie

Čas se pobavit :D

Paní učitelka říká, aby děti po prázdninách donesli tolik kamínků kolik řekli sprostých slov. Skončili prázdiny a děti jsou ve škole. Mařenka donesla 2 kamínky, Vojta donesl 3 kamínky a pepíček jede s náklaďákem a křičí: Pozór! vezu štěrk!

Pepíček se snaží zazvonit na zvonek a dědeček říká: Já ti pomohu pepíčku. A pak pepíček křičí: A teď zdrhej dědo!

Pepíček jde s babičkou na procházku do lesa a najde na zemi 100 kč a ptá se babičky jestli si jí může nechat a babička říká: Co je na zemi to se nezbírá! Jdou dál a babička zakopne a prosí pepíčka o pomoc a pepíček říka: Co je na zemi to se nezbírá!

O blondýnkách

Výte proč si blondýnka barvý rty zelenou rtěnkou? Červená znamená STOP.

Víte jak zabavit blondýnu? Namalujte na zem kruh a řekněte a ať najde roh.

Víte jak zabavit blondýnu? Namalujte na zem kruh a řekněte a ať najde konec

O sázkách

Vsadí se Rus, Čech a Američan kdo přeplave moře. Plave Rus, potká žraloka a žralok říká ať mu zaspíva jeho hymnu. Rus jí zaspíval a pak ho žralok snědl. Plave Američan, potká žraloka a žralok říká ať mu zaspíva jeho hymnu. Američan jí zaspíval a pak ho žralok snědl. Plave Čech, potká žraloka a žralok říká ať mu zaspíva jeho hymnu a Čech začne zpívat: Kde domov můj a žralok řekne fuj bezdomovce nejim.

Vsadí se blondýnka, zrzka a černovláska která jako první přeplave la´manche v plaveckém stylu prsa. Prví doplave zrzka, 15 min. za ní černovláska a po 5h. blondýnka. A stěžuje si že ostatní používaly ruce a nohy.

Vsadí se Němec, Angličan a Čech kdo projde jeskyní. Jde Němec a slýší: Já jsem červené očičko a uteče. Jde Angličan a slýší: Já jsem červené očičko a uteče. Jde čech a slyší ja jsem červené očičko a Čech řekne: Drž hubu nebo bude fialový!