Úvodní stránka     Vtipy     Rozvrh     Fotogalerie

OBLÍBENÉ VTIPY

Hádanky

Který čtyřnohý přítel je člověku nejmilejší? Postel.

Co znamená zkratka ČD na vlacích? Čekám dlouho.

Proč nosí koala mládě na zádech? S kočárkem by se jí na strom lezlo těžko...

O škole

Přijde Pepíček domů a ukazuje tatínkovi vysvědčení a tatínek povídá: "Tak hrozné vysvědčení jsem ještě neviděl." A Pepíček povídá: "Já také ne, včera jsem to našel ve tvých věcech."

"Vstávej synku, musíš do školy!" "Maminko já tam nechci, oni mě tam vůbec neberou a smějí se mi. Opravdu tam musím jít?" "Musíš vždyť jsi učitel."

Tři žáci stojí za trest na chodbě. "Co jste provedli?" ptá se inspektor. První povídá: "Já jsem chtěl hodit houbu z okna." Druhý: "Já taky." "A co ty?" "Já jsem Josef Houba."

Doktoři

Doktor: "Sestro! Proč budíte toho pacienta?" Sestra: "Dneska má ještě dostat prášky na spaní."

"Spíte při otevřeném okně, jak jsem vám minule radil?" ptá se lékař v ordinaci. "Ano." "A zmizela ta bronchitýda?" "Zatím jen počítač a mobil."

Přijde paní k psychiatrovi: "Posílá mě sem manžel, že prý jsem blázen! A to jen kvůli tomu, že mám ráda palačinky!" "Ale to je nesmysl, paní. Já například mám palačinky taky rád." "No, to je báječné, pane doktore, mohla bych vás na ně pozvat? Mám jich plnou půdu, tři pokoje, sklep a několik skříní!"