Zpět na úvodní stránku

Zde se může pobavit každý...

Vtipy o zvířatech

„Přemýšlím, Fando, jestli si mám na farmu pořídit novou krávu nebo nové kolo.“ „Já si myslím, Jirko, že když budeš jezdit na krávě, budeš vypadat jako blázen.“ „To máš asi pravdu, ale nebudu vypadat ještě hůř, když budu dojit kolo?“

Proč mají kachny plovací blány? - Aby mohly hasit oheň. A proč mají sloni ploché nohy? - K tomu, aby zašlapávaly hořící kachny.

Jde pes a prase lesem a hrozně prší. Prase: "To je psí počasí." Pes: "Jo, sviňsky leje."

Vtipy o škole

Učitel se ptal studenta: „Opravdu ti tatínek nepomáhal s tím domácím úkolem?“ „Ne, opravdu ne, on ho dělal celej sám!“

Školní rada se sejde v tomto složení: Starý Zajíc Vyskočil Tvrdý Bobek Vytlačil.

Žák: "Pane učiteli, zapomněl jsem si žákovskou knížku." Učitel: "To už je potřetí tento týden. Dej mi ji na stůl, napíšu ti do ní poznámku."

Vtipy o Pepíčkovi

Učitelka na hodině přírodopisu se ptá Pepíčka. „Pepíčku, který pták je nejchytřejší na světě?“ „No to je přece jasné, že vlaštovka.“ „Jak jsi na to přišel?“ diví se učitelka. „Protože se v září na začátku školního roku sbalí a odletí pryč."

Pepíček: "Tatínku, dnes jsem ušetřil 10 korun!" "Jo, a jak?" "Běžel jsem celou cestu do školy za autobusem." "Tak zítra běž za taxíkem, ušetříš dvě stě!"

Maminka jde s Pepíčkem poprvé do ZOO. Od první chvíle, co tam vejdou pepíček nadšeně výská: "Jéé opička! Hele mami, koukej, opička!!" "Ticho Pepíčku, to je teprve paní pokladní!"