Zpě na úvodní stránku.

Sranda od rána do noci

o Pepíčkovi

Maminka říká : "Pepíčku, netahej kočku za ocas." Pepíček odpoví: "Já ji jen držím, ona se tahá sama."

Přijde Pepíček do ztrát a nálezů: "Prosím vás, mohl bych tu ztratit housle?"

Ptá se paní učitelka Pepíčka: "On už ti otec nepomáhá s úkoly?" "Ne, po poslední pětce se zhroutil!"

o škole

Ptá se učitelka Pepíčka:"Pepíčku, kde leží Trója?" Pepíček odpoví:"Mezi dvójou a čtýrou."

Učitelka se zeptá žáka:"Víš, jak se rodí blbé děti?" "Ne." "Tak se zeptej svojí mámy!"

"A co říkal tvůj tatínek na vysvědčení?" Ptá se paní učitelka. "No byl pěkně naštvanej. Raději se mu vyhněte, až ho potkáte."

o doktorech

Doktor se ptá pacienta: "Kouříte?" "Ne." "Škoda, to vám budu muset zakázat něco jiného!"

Manželé přišly k lékaři a lékař povídá: "Víte, ta Vaše manželka se mi vůbec nelíbí." Manžel na to: "Ani mně pane doktore."

"Děkuji, pane doktore, ta bolest v zádech ustoupila. Co to bylo, páteř?" "Ale ne, jen jste měl překroucené kšandy."